لوگو سفید تارا بابکت
فروش جلوبند بابکت

فروش جلوبند بابکت

تارا بابکت بزرگترین مرجع فروش جلوبند بابکت از جمله بکهو بابکت، جارو بابکت، غلطک بابکت  در ایران است که بیش از هشتاد جلوبند متفاوت جهت کاربرد مختلف تولید میکند و به فروش می رساند، در این مقاله قصد داریم به توضیح در مورد بخشی از آنها بپردازیم پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

فروش جلوبند بابکت

تارا بابکت مرجع فروش جلوبند بابکت در ایران می باشد، جلوبند بابکت نیز  به ادواتی گفته میشود که بر روی مینی لودر نصب میشود و به کاربرد های آن اضافه می کند  تا افراد جهت رفع نیاز های خود از آن استفاده کنند، مجموعه تارا بابکت بزرگترین و تنها تولید کننده انواع جلوبند بابکت و جارو بابکت در ایران است به همین دلیل می توانید این محصول را بدون واسطه با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

انواع کارکرد جلوبند بابکت

فروش جلوبند بابکت از طریق مجموعه تارا بابکت امکان پذیر است، جلوبند بابکت های زیادی از جمله جارو بابکت، غلطک بابکت، بکهو بابکت و غیره جهت اضافه کرن کاربرد به بابکت تولید می شوند و  از لحاظ کارکرد به چند دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه به توضیح در مورد آنها میپردازیم.

جلوبند های هیدرولیکی

این جلوبند ها پر طرفدارترین نوع اتچمنت های بابکت هستند و فروش جلوبند بابکت در این نوع بسیار بالا است که به صورت هیدرولیکی یک تجهیز کار میکند.

جلوبند های مکانیکی

جلوبند های مکانیکی به ادواتی مانند باکت خاک برداری گفته میشود که از لحاظ طراحی مکانیکی جهت کاربرد خاص ساخته می‌شوند.

جلوبند های هیدرولیکی الکترونیکی

این نوع اتچمنت ها ترکیبی از هیدرولیک و الکترونیک هستند که معمولا جلوبند های پیشرفته به این شکل هستند.

فروش جلوبند بابکت
فروش جلوبند بابکت با بالاترین کیفیت

جلوبند بابکت بر روی چه دستگاهی قابل نصب است؟

اتچمنت های تولیدی ما مانند جارو بابکت و یا بکهو بابکت بر روی تمامی مینی لودرهای ایرانی و خارجی قابل نصب هستند که فروش جلونبند بابکت برای همه آنها توسط مجموعه تارا بابکت امکان پذیر است.

مجموعه تارا این دستگاه ها را استاندارد سازی کرده و شما میتوانید بر روی تمامی مینی لودر های داخلی مانند دراج، فوریوز، چانگلین، هپکو، دلتا راه ماشین و غیره نصب کنید.

همچنین فروش جلوبند بابکت دراین دستگاه ها امکان پذیر است، و بر روی مینی لودر های وارداتی و خارجی مانند نیوهلند، کیس، کوماتسو، هیوندای، بابکت، سانوارد، دوسان و غیره قابل نصب می‌باشند‌.

مراحل ساخت جلوبند بابکت

فروش جلوبند بابکت های جارو بابکت، بکهو بابکت، غلطک  بابکت و کلیه جلوبند های تولیدی توسط مجموعه تارا ابتدا توسط مهندسین مکانیک مجموعه به وسیله نرم افزارهای پیشرفته طراحی می‌شوند، سپس وارد مرحله آنالیز میشود.

در این قسمت با آنالیز دستگاه طراحی شده از عیب های غیر قابل پیش بینی آگاه میشویم و سپس وارد مرحله طراحی نهایی میشود، پس از آنالیز مجدد در صورت عدم وجود مغایرت در مرحله طراحی دستگاه وارد مرحله تولید میشود.

دستگاه ابتدا در مرحله ساخت قطعات قرار میگیرد و تمامی اجزای تشکیل دهنده دستگاه تولید و در صورت نیاز خریداری می‌شود.بعد از تکمیل شدن تمامی قطعات دستگاه وارد مرحله مونتاژ اولیه میشود.

در تمامی مراحل دستگاه توسط مهندسین qc از لحاظ کنترل کیفی بازرسی میشوند تا دستگاه با بالاترین کیفیت ممکن و مطابق استانداردهای جهانی ساخته شود.

بعد از مونتاژ دستگاه به مرحله رنگ کاری می‌رسد، در این مرحله همکاران ما با مشورت گرفتن از خریدار رنگ دستگاه را انتخاب کرده و دستگاه را رنگ کاری می‌کنند. دستگاه های ما در سه مرحله رنگ کاری میشوند.ابتدا یک لایه آستر و سپس رنگ اولیه و رنگ نهایی پاشیده می‌شود.

در این قسمت اجزا رنگ کاری شده وارد مرحله مونتاژ نهایی میشوند و در نهایت بسته بندی و ارسال برای مشتری.

انواع جلوبند بابکت

در این قسمت میخواهیم به بخشی از پرکاربردترین جلوبند های بابکت و فروش جلوبند بابکت، انواع آنها اشاره کنیم

فروش جلوبند بابکت
فروش جلوبند بابکت در ایران

بکهو بابکت

بکهو بابکت یکی از پرکاربردترین جلوبند بابکت های موجود در ایران است، این دستگاه قادر است کابرد بابکت را به یک بیل مکانیکی تغییر دهد.

انواع بکهو بابکت تولید شده توسط تارا

  • بکهو بابکت ثابت

بکهو بابکت ثابت یا تک جک ارزان ترین نوع بکهو بابکت است، مکانیزم ساده این دستگاه و کنترل از کابین راننده آن را به یک جلوبند محبوب تبدیل کرده است.

  • بکهو بابکت زاویه

بکهو بابکت زاویه از لحاظ کاربرد مشابه دستگاه ثابت تک جک است با این تفاوت که به طرفین زاویه میگیرد و برای تخلیه خاک نیاز به جابجایی مینی لودر ندارد.

  • بکهو بابکت کامل

این دستگاه پیشرفته نوعی از بکهو بابکت است که دارای هشت جک بوده و به دو روش کنترل از داخل کابین و نمونه کنترل از بیرون کابین طراحی و ساخته می‌شود.

جارو بابکت

تارا بابکت اولین و بهترین تولید کننده جلوبند جارو بابکت در ایران است، مادستگاه جارو بابکت را با بیش از ده مدل مختلف  تولید کرده و به مشتریان خود به فروش می رسانیم.

شما میتوانید جهت تهیه دستگاه جارو بابکت مناسب کاربرد مورد نیاز خود سفارش دهید و جارو بابکت خود را با یک سال ضمانت پس از فروش دریافت کنید.

انواع جارو بابکت

جارو بابکت در دو مدل فروش جلوبند بابکت، جارو کلاسیک و جارو مکانیزه تولید میگردد:

  • جارو بابکت کلاسیک

به دلیل معایب بسیار جای خود را به جارو بابکت مکانیزه داد، تارا بابکت تنها تولید کننده و مرجع فروش جلوبند بابکت،جارو بابکت مکانیزه مینی لودر در کشور است.

جارو بابکت در زمینه راهسازی و راهداری، نظافت پشت آسفالت تراش ویتگن، خدمات شهری و نظافت خیابان و پارک ها و معابر در شهرداری و دهیاری ها، نظافت کارخانه ها و جمع آوری گنداله در شرکتهای فولاد و همچنین نظافت دامداری، گاورداری و مرغداری ها کاربرد دارد.

چاله کن

یکی از خاص ترین محصولات قابل نصب بر روی مینی لودر چاله کن است. این دستگاه با طراحی خاص قابلیت حفر چاله در ابعاد و عمق مختلف را برای ما امکان پذیر می‌سازد.

لیفتراک بابکت

میتوان گفت هر مینی لودر به یک لیفتراک بابکت نیاز دارد، این اتچمنت قیمت مناسب و همچنین کاربرد بسیار زیادی دارد.

با استفاده از این اتچمنت میتوانید انواع پالت تا وزن دو تن را لیفت و جابجا کنید.

لیفتراک بابک در دو مدل شاخک ورق خم کارگاهی و شاخک توپر استاندارد تولید میشود.

غلطک بابکت

تارا بابکت تنها تولید کننده غلطک بابکت در ایران است، از این اتچمنت برای کوبیدن و متراکم سازی سطح زمین و فروش جلوبند بابکت استفاده میشود‌.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش انواع جلویند بابکت از جمله جارو بابکت، غلطک بابکت، لیفتراک ابکت و غیره با کارشناسان ما در مجموعه تارا بابکت و فروش جلوبند بابکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش جلوبند بابکت

فهرست مطالب

09123988622